wtorek, 1 marca 2016

MOTIVATION

Hej Wam.
Dziś post dotyczący ostatnio dość słynnego tematu. Odkąd zaczął się nowy rok większa liczba osób zrobiła sobie postanowienia na 2016 rok i jest w nich, że będzie ćwiczyć by mieć swoją wymarzoną sylwetkę lub po prostu mieć kondycję. Powiem szczerze pochwalam w pewnym stopniu takie zachowanie, gdyż nie każdy jest zadowolony z siebie w 100%, ale uważam że KAŻDY jest piękny w inny sposób. To nie znaczy, że jeśli jest osoba troszkę tęższa to jest brzydka! Nie rozumiem w ogóle takie przekonania. Ta osoba też ma uczucia i takie słowa bardzo ją ranią, tak samo jak osobę która jest szczupła ranią słowa typu: wyglądasz jak szkielet, zjedz coś itp. Borykamy się w tych czasach z różnymi przykrościami ze strony naszych rówieśników i to jest przykre, że tak ludzie potrafią ranić.
Każdy człowiek ma w sobie coś pięknego tylko musi w siebie uwierzyć i codziennie wstając rano stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie: jestem piękna/y,  zamiast jestem brzydka/y i gruba/y... Takie podejście do sprawy dość że buduję naszą pewność siebie to czujemy się lepiej, nasz humor się polepsza,  co na pewno widzą osoby w naszym otoczeniu.  A gdy już naprawdę nie możecie tak powiedzieć to postawcie sobie wyzwanie: tydzień będę ćwiczyła/y i dam z siebie wszystko, żeby pokazać sobie i innym, którzy się ze mnie wyśmiewali, że zawsze byłam i jestem piękna i w środku i na zewnątrz! Pamiętajcie: każdy człowiek jest wspaniały tylko na początku sam musi to dostrzec.
MY NAME IS AGNIESZKA BUT I LIKE WHEN YOU CALL ME AGA OR AGNES. I AM 16 YEARS OLD GIRL LIVING IN POLAND, FOLLOW ME IN MY SOCIAL MEDIA.
EMAIL : LADY.AAGNES@O2.PL

16 komentarzy:

 1. Fajny i interesujący post, co do stylizacji to idealna do sq i nie tylko. Czekam na następne posty pzdr. K $

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Taki też miał być :) Dziękuje.

   Usuń
 3. bardzo fajny post, umiesz zmotywowac :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że mi się udało :)

   Usuń
 4. cudowne zdjęcia, więcej sesji <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super post! <3 Więcej takich ;* /Kasia Lewandowska-Reus .

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy wpis, fajne zdjecia :)
  Pozdrawiam!

  http://mammotylki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń